اجاره اتوبوس

whatsup
۱۴۰۱/۲/۲۰ سه شنبه
(82)
(0)

اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس دربستی

سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی هزینه پایین تری دارد و به همین علت از گذشته تا به امروز اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است. همچنین اتوبوس به خاطر ظرفیت تعداد بالای مسافر برای مسافرت های خانوادگی و دسته جمعی بسیار مناسب و لذت بخش است، به همین منظور برای اجاره اتوبوس دربستی جهت تورهای یک روزه و چند روزه به نقاط دیدنی و گردشگری شیراز میتوانید با شماره 09171319181 هماهنگی های لازم رو به عمل آورید.

 

قیمت اجاره اتوبوس دربستی

عواملی بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی تاثیر گذار هستند مانند: نوع خودرو، این که خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می‌رود.

 

کرایه اتوبوس دربستی

اتوبوس ها تنوع دارند که هر کدوم از‌ آنها ظرفیت های متنوعی دارند، که با توجه به تعداد نفرات، مقصد سفر و مدت زمان مد نظر برای مسافرت میتوانید یکی از‌ آنها را انتخاب کنید.
کرایه اتوبوس دربستی در شرایطی مناسب است که تعداد افراد بیش از ۴۰ نفر باشد و با خودروی سواری نتوان سفر کرد.اگر تعداد افراد بیش از ۲۰ نفر باشد میتوانید یک مینی بوس که ظرفیت ۲۰ تا ۲۳ نفر دارد را اجاره کنید اما اجاره اتوبوس های دربستی برای تعداد نفرات بالا تا ۴۴ نفر مناسب است.

شما میتونید برای سفرهای زیارتی و سیاحتی، تحقیقاتی، تور گردشگری و سفرهای کوتاه مدت چند روزه از اتوبوس های دربستی استفاده کنید.

 

اجاره اتوبوس دربستی ارزان در استان فارس

09171319181

 

مزیت اجاره اتوبوس دربستی 

مهمترین مزیت اجاره اتوبوس دربستی صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.
یکی دیگر از مزیت های سفر با اتوبوس ایمنی در سفر است که رانندگان اتوبوس مهارت های بالایی در رانندگی و کنترل جاده دارند، اتوبوس ها نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی ایمن تر هستند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
محمد مرادب
شنبه بیست و چهارم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(1)
()
خدماتشون عاليه
menusearch
shiraz-bus.ir